Живи повноцінним життям

Насолоджуйся чарівними моментами життя 


Слухові апарати Phonak - це гнучкі форми, різнобарвні кольори та різноманітні стилі

Phonak має слуховий апарат який підходить саме вам, спираючись на ступінь вашої втрати слуху та беручи до уваги спосіб вашого життя, персональні побажання, ваш вік та бюджет! Ми розробили досконалі рішення для кожного. Більш детальну інформацію щодо продукції, яку ми пропонуємо, ви можете знайти нижче, або звернутися до нашого спеціаліста

 

Переглянути слухові апарати

keyboard_arrow_down

Do not delete or try edit this element


Phonak Naida V 

Доступ до більшості життєвих діалогів

Phonak Naida V hearing aid

Phonak Naída V  завдяки підвищеній потужності підходить для клієнтів з сильною та глибокою втратою слуху. Нові технології покращують розбірливість високочастотних звуків.  Уявіть собі, значно менший пристрій дозволить вам чути значно більше!  

 Phonak Vitro V

Phonak Virto V

Більше звуку. Менший вигляд. 

 

Завдяки унікальному дизайну він чудово і комфортно сидить у вушному каналі, немає меншого і більш комфортного апарату. 

  • Корпус створюється індивідуально для кожного клієнта
  • Поєднання чудового вигляду та звучання
  • Бездоганний комфорт та якість звуку

 

 

file_download Завантажити інстру кціюPhonak Bolero V

Phonak Bolero V

Найкращий за якістю та надійністю

 

Слуховий апарат Phonak Bolero V  поєднує у собі найсучасніші технології та дизайн, розроблені спеціально для забезпечення найкомфортнішого використання. Також він має привабливий та зносостійкий корпус. 

 

file_download Завантажити інструкцію.Phonak CROS II

Phonak CROS II

Розумне рішення для односторонньої втрати слуху.

 

Вам знайома ситуація коли ви у шумному приміщенні не чуєте свого співрозмовника бо він стоїть не з боку того вуха яке чує, або ви розмовляєте по телефону у несприятливій звуковій ситуації. Якщо це вам дуже знайомо, то єдине рішення для вас це Phonak CROS II.

 

file_download Завантажити інструкціюPhonak PilotOne

Phonak Audéo V

Непервершена чіткість та нескінчена точність.

 

Розумний слуховий апарат Audéo V оздоблений найсучаснішою технологією AutoSense OS. Він з'явився у моделі RIC. Це нове покоління апаратів для легкої та зручної адаптації до будь-яких, навіть дуже складних акустичних ситуацій.  

 

file_download Завантажити інструкцію 


Do not delete or try edit this element

Phonak Naída Q

Phonak Naída Q

Потужність що змінює життя

 

 

Якщо у вас дуже тяжка втрата слуху то ви знаєте, яким важливим і суттєвим є покращення розбірливості. Неперевершені технології слухового апарату Phonak Naída Q це великий прорив у галузі слухопротезування який може змінити ваше життя. Якщо навколо вас дуже шумно або ви намагаєтесь чути на відстані, використовуйте нову технологію Roger у поєднанні з вашим слуховим апаратом. 

 

file_download Завантажити інструкцію 


Phonak Vitro Q

Phonak Virto Q

Практично не помітний

 

Ми з гордістю представляємо ряд слухових апаратів які виготовляються за індивідуальним замовленням - Phonak Virto Q. В ньому чудово поєднано високоякісне звучання та зовнішня привабливість, ці моделі мають розмір від маленького до зовсім непомітного, ви можете обрати те що підходить саме вашому стилю життя та втраті слуху.  

 

file_download Завантажити інструкцію 


Phonak Bolero Q

Phonak Bolero Q

Доведена якість

 

 

Слуховий апарат Phonak Bolero Q пропонує багато унікальних можливостей які будуть допомагати вам адаптуватися до щоденного життя. Найсучасніший завушний слуховий апарат гармонійно впишиться в стиль вашого життя та задовольнить всі ваші потреби. 

 

file_download Завантажити інструкцію


Phonak Baseo Q

Phonak Audéo Q

Маленький корпус. Велика продуктивність.

 

Phonak Audéo Q подарує неймовірну якість звучання саме тоді, коли це буде потрібно найбільше, у самих складних акустичних ситуаціях. Він розроблений для максимального комфорту та зручності у використанні. 

 

file_download Завантажити інструкцію 


Phonak Baseo Q

Phonak Baseo Q

Бюджетна модель

 

 

Слуховий апарат Phonak Baseo Q пропонує чудове поєднання якості і досконалості. Він існує у трьох завушних моделях та  у чотирьох кольорах наближених до кольорів шкіри та волосся. 

 

file_download Завантажити інструкцію 


Phonak Tao Q

Phonak Tao Q

Непомітні та доступні.

 

 

Слухові апарати Phonak Tao Q ідуть у трьох моделях, їх корпус виготовляється індивідуально для кожного клієнта. Це поєднання неперевершеної якості і доступної ціни. 

 

file_download Завантажити інструкцію 


Nios S H20

Nios S H2O

Слуховий апарат для дітей

Дитячі потреби так як і зовнішнє оточення дитини змінєються з їх зростанням. Цей слуховий апарат розроблено з урахуванням постійного дорослішання дітини, а гнучка система налаштування апарату забезпечує постійне високоякісне звучання.  

 

file_download Завантажити інструкцію 

Audéo S

Audéo S

Отримав нагороду за кращій дизайн

Audéo  S SMART є одним з найменших слухових апаратів у світі з функціями бездротового підключеня до телевизора, смартфона, MP3-плеєра та інших сучасних приладів. Якщо Ви бажаєте володіти максимально функціональним апаратом з можливістю ручного налаштування та свободою бездротового підключення – це відмінний вибір для Вас.

 

file_download Завантажити інструкцю 

Nios S H20

Dalia

Новий рівень доступності

Це найкраще поєднання ціни та якості у класі апаратів, що не мають бездротових функцій. Слухові апарати Phonak Dalia придатні для використання у випадках як легкої, так і глибокої втрати слуху в будь-яких аудіометричних конфігураціях.

 

file_download Завантажити інструкцію 


Naída S

Naída S

Повір у можливість чути краще.

Важкі втрати слуху можуть мати різний ступінь та тип. Тому модельний ряд слухових апаратів Naida S має великий діапазон слухових аппаратов, що відповідають широкому колу індивідуальних потреб.

 

file_download Завантажити інструкцію


CROS

CROS

Для односторонньої втрати слуху

Phonak CROS це чудове рішення для вас, якщо ви чуєте лише одним вухом, не залежно від того чи є там втрата слуху чи ні.  

 

file_download Завантажити файл


Dalia

Phonak Sky 

Слуховий апарат для дітей

Найсучасніший модельний ряд слухових апаратів для дітей. Phonak Sky Q це слухові апарати майже для всіх ступенів втрати слуху, для різних комунікаційних потреб та для різних маленьких індивідуальностей! У них використані найпередовіші технології які дозволяють чути дитині найважливіше у житті - мову, чи то по телефону, чи то на вулиці у вітряну погоду чи у шумному ресторані, це пристрої які весело носити.

 

 

file_download Завантажити інструкцію Do not delete or try edit this element

Наші спеціалісти аудіологи з радістю допоможуть вам обрати саме те, що підходить тільки вам. Беручи до уваги такі фактори як втрата слуху, ваш бюджет, спосіб вашого життя та ваші індивідуальні побажання. Do not delete or try edit this element