Фонак в Україні

Phonak присутній в Україні протягом багатьох років і має офіційних дистриб'юторів Центр корекції слуху Інфотон та Оптіматрейдінг


Центр корекції слуху Інфотон

Хороший слух є однією з основних умов для повноцінного життя. Особливе значення мають ті моменти, коли ви проводите час з вашою родиною, друзями, колегами і багато інших щоденних подій.

Але час від часу, коли слух починає погіршуватися, здійснення повсякденної діяльності складнішає. Бесіди з близькими, зустрічі, телефонні розмови та перегляд улюблених телепрограм даються важче.

Ми розуміємо як важливо почути двірний дзвінок, плач дитини або будильник. Ми також знаємо наскільки важливі є інші повсякденні звуки - спів птахів, дитячий сміх, музика, звуки крапель дощу, що барабанять по підвіконню та легкий шелест листя на вітрі.

Наша місія: "Життя триває!"
Бути вільним. Будьте впевнені в собі. Життя без обмежень.
Життя триває!

Оптіматрейдінг

Компанія Оптіматрейдінг працює з 2007 року та є одним із провідних дистриб'юторів медичної продукції в Україні. З 2020 року Оптіматрейдінг реалізує вироби медичного призначення на території України під торговою маркою COR-Medical. 

 

Понад 13 років ми зберігаємо репутацію надійних та прогресивних партнерів, адже пропонуємо лише перевірені та надійні інноваційні продукти в галузі охорони здоров’я.

 

Ми поширюємо по всій території України продукцію, яка рятує, подовжує та покращує життя. 

Do not delete or try edit this element

Краще чути починається тутDo not delete or try edit this element