Ваш особистий слуховий апарат 

Налаштування слухового апарату має кілька етапів. Протягом цього індивідуального процесу апарат налаштовують для компенсації Вашої втрати слуху, підбирають відповідно будови Вашого вуха та Ваших звичок слухання.


Знайомство зі слуховим апаратом

Тепер у спеціаліста саме Ваш слуховий апарат. Після цього вона або він одягне його на Ваше вухо. На додаток Ви отримаєте інструкцію з користування: як користуватися слуховим апаратом, як регулювати гучність і т.д. Також спеціаліст пояснить як доглядати за слуховим апаратом, як міняти батарейки, чистити та сушити прилад. Нарешті спеціаліст пояснить як апарат реагує на різні слухові ситуації. Після цього Ви можете забрати свій слуховий апарат додому.

Перші дні з Вашим новим слуховим апаратомПротягом кількох днів Ви будете звикати до свого нового слухового апарату. У перші дні слід одягати його на кілька годин у звичному для Вас приміщенні. Деякі звуки будуть Вас дивувати у ці дні. Найкращий спосіб звикнути до нової слухової чутливості - говорити з людьми або дивитися телевізор. У цей час Ваш власний голос може звучати дивно, або здаватися гучним, це тому що раніше у Вас могла з'явитися звичка голосно розмовляти, щоб чути власний голос. Тренуйтеся розмовляти тихіше. Записуйте свої враження, це надалі допоможе спеціалісту точно підлаштувати під Вас слуховий апарат.Останнє налаштування слухового апарату спеціалістом

На цей раз Ви зможете розповісти про свої враження Вашому спеціалісту з налаштування слухового апарату. Він налаштує слуховий апарат під Ваші специфічні потреби. Спеціаліст надасть відповіді на Ваші запитання та запропонує рекомендації. Ваш слуховий аппарат тепер можна підлаштувати, щоб досягти більшого комфорту слухання та розуміння мови.

 

Наразі Ви переходите до фази, коли Ви нарешті відчуєте покращення якості життя. Продовжуйте використовувати Ваш слуховий апарат по кілька годин на день. Не поспішайте. Ви визначитесь, як краще для Вас використовувати слуховий апарат, звикните та відчуєте задоволення від переваг, які він надає.

 


Звернутися до спеціаліста зі слухопротезування

Якщо у Вас виникають питання, будь ласка зв'яжіться зі спеціалістом, що налаштовував слуховий апарат, Він завжди з радістю Вам допоможе.