Ваш перший візит до спеціаліста з корекції слуху

Регулярні перевірки слуху допоможуть вам виявити втрату слуху на ранніх стадіях. Коли в останній раз, ви перевіряли ваш слух?


Давайте розпочнемо

Ви вже мабудь замислювалися над тим, а що ж буде відбуватися на такій консультації у спеціаліста? Для того, щоб дещо підготувати Вас до такої консультації, ми дозволимо собі дати декілька порад, що мають Вам допомогти.

 

info Будь-ласка, запишіться завчасно на першу консультацію. Якщо бажаєте, запросіть когось з родичів або друзів піти з Вами. Добре, якщо хтось ще разом з Вами послухає важливу інформацію, що Вам будуть повідомляти.


Перевірка стану органів слуху

Аудіолог або лор-лікар спершу подивиться Ваші вуха та перевірить чи не має там сірчаної пробки або інфекційного захворювання.Діагностика слуху

Після огляду спеціаліст з аудіометрії проведе діагностику слуху. Ви надінете навушники, у які Вам подаватимуть послідовно тональні звуки. Деякі звуки будуть досить тихими, деякі гучними, а один-два дуже гучними, навіть неприємними. Вам потрібно буде натискати кнопку, або говорити, коли Ви чуєте сингал. Після огляду та діагностики слуху спеціаліст зможе докладно описати стан Вашого слуху та ступінь його зниження.Підбір слухового апарату

В кінці консультації, спеціаліст з підбору слухових апаратів пояснить усі доступні варіанти для того, щоб відновити Ваш слух. Вам буде надано вибір слухових апаратів, які підходять саме для Вашого зниження слуху. Пояснить їх відмінності і переваги.

 

info Саме зараз час  задавати питання, які вас хвилюють та розповісти  якомога більше інформації спеціалістам.  Бо чим більшою інформацією володіє спеціаліст  тим краще він вам зможе допомогти. Ми вам радимо перш ніж почати розповідь спеціалісту, добре подумайте та пригадайте в яких саме ситуаціях ви відчуваєте  найбільший дискомфорт, наприклад під час сімейних зустрічей, під час ділових зустрічей, у галасливому середовищі, під час перегляду TV, розмов по телефону, прослуховування музики і т.д.) НАСТУПНИЙ КРОК:

Налаштування Вашого нового слухового апарату

Phonak є світовим лідером в області виробництва слухових апаратів. За допомогою наших безперервних зусиль у пошуку нових рішень, нам вдалося досягти одного з найвищих інноваційних рівнів у галузі слухопротезування.   

 

Слухові апарати Phonak налаштовують відповідно до Ваших потреб, однак вони повинні бути оптимізовані до будь-якої ситуації та місця вашого знаходження. 

Дізнатися більше про налаштування слухових апаратів


Завітайте до спеціаліста зі слухопротезування вже сьогодні

Фахівці зі слухопротезування допоможуть Вам зробити вибір, запропонують той слуховий апарат який підходить саме Вам. Вони будуть враховувати Ваші індивідуальні потреби, Ваш бюджет, Ваш спосіб життя, а також Ваші особисті уподобання.