Удосконалена якість

Отримайте максимальне задоволення від ваших слухових апаратів і завжди залишайтеся в центрі подій


Спілкування легше з бездротовими аксесуарами

Бездротові аксесуари Phonak це дуже корисне доповнення до вашого слухового апарату, яке буде допомагати вам краще чути у різноманітних ситуаціях. Краще чути у шумі чи на відстані, підчас телефонної розмови чи перегляді телевізора  у приміщенні чи на вулиці. А пульт керування слуховим апаратом забезпечить вам швидкий доступ до налаштувань.

Do not delete or try edit this element


Do not delete or try edit this element

ТЕЛЕФОННІ РОЗМОВИ |ТВ-МУЛЬТИМЕДІА У ШУМІ | У КЛАСІ        

Телефонні розмови 

ДОМАШНІЙ | МОБІЛЬНИЙ | ОФІСНИЙ

 

 Насолоджуйся чітким звучання підчас розмови по телефону. Аксесуари Phonak будуть  спрямовувати голос співрозмовника безпосередньо у ваші слухові апарати.

 

 


Phonak DECT phone

Phonak DECT phone

Цей бездротовий телефон виглядає як звичайний телефон, хоча на справді він набагато потужніший! Він транслює звук одночасно та безпосередньо у обидва слухові апарати, зменшує шум та покращує розбірливість.

 

 

 

 

 

Цей телефон має  режим підсилення звуку для тих моментів коли людина не одягла слухові апарати, а завдяки бездротовим технологіям можно тримати його як звичайний телефон. Члени родини які не мають проблем зі слухом можуть використовувати його як звичайний бездротовий телефон. 

 

 

 

file_download Завантажити файл. Завантажити інструкціюPhonak EasyCall

Phonak EasyCall

 

 

Аксесуар Phonak EasyCall поєднує слуховий апарат Phonak, який має бездротові функції з вашим мобільним телефоном. Він приєднується до мобільного телефону і спрямовує звук на пряму до ваших слухових апаратів, завдяки цьому ви краще чуєте і розумієте співрозмовника.

За допомогою цього пристрою прямого стримінгу, ви можете об’єднати ваш улюблений телефон з вашим слуховим апаратом. 

 

file_download Завантажити файл. Завантажити інструкцію

Do not delete or try edit this element


Do not delete or try edit this element

ТЕЛЕФОННІ РОЗМОВИ |ТВ-МУЛЬТИМЕДІА У ШУМІ | У КЛАСІ         

TV - Mультимедіа

ТА ПУЛЬТИ КЕРУВАННЯ

 

 

 

Насолоджуйтесь високо-якісним звуком, який буде надходити безпосередньо до ваших слухових апаратів з вашого улюбленого аудіо джерела.


Phonak TVLink

Phonak TVLink це інтерфейс до ТВ чи іншого аудіо джерела який підтримує цифровий аудіо сигнал.

 

TVLink with ComPilot - Interface to TV and other audio sources

Поєднання TVLink з Phonak ComPilot чи ComPilot Air  перетворює слухові апарати  Phonak у навушники з діапазоном дії до 30 м це поєднання подарує вам стереофонічне звучання.

 Phonak ComPilot

Phonak ComPilot

Ваш чудовий багатофункціональний помічник, що робить користування слуховим апаратом по-справжньому зручним, забезпечуючи свободу бездротового підключення та впевненість завдяки функції голосових повідомлень (VoiceAlerts).

 

Він надає бездротовий доступ до телевизора, MP3-плеєра, телефона та до багатьох інших приладів. Вбудований пульт дистанційого керування дозволяє легко та зручно перемикати програми та налаштовувати гучність слухового апарату.

 

file_download Завантажити файл. Завантажити інструкцію Phonak ComPilot Air

Phonak ComPilot Air

Маленький та стильний Phonak ComPilot Air орієнтований на Bluetooth технології, для бездротового поєднання слухових апаратів Phonak Venture з мобільним телефоном чи іншим аудіо джерелом.

 

 

Він також може використовуватись разом з Phonak TVLink чи Phonak RemoteMic.  

 

file_download Завантажити файл. Завантажити інструкціюPhonak PilotOne

Phonak PilotOne

Найпростіший та найнепомітніший спосіб керування вашим слуховим апаратом.

 

Усі найважливіші елементи керування слуховим апаратом завжди під контролем з PilotOne. Продумана простота та ергономічний дизайн для найзручнішого керування.

 

file_downloadЗавантажити інструкцію

Do not delete or try edit this element


Do not delete or try edit this element

ТЕЛЕФОННІ РОЗМОВИ |ТВ-МУЛЬТИМЕДІА У ШУМІ |У КЛАСІ         

У ШУМІ

ЧИ НА ВІДСТАНІ

 

У будь яких ситуаціях відчувайте завжди себе так, ніби ви у першому ряду, і як би шумно не було навколо, ви з легкістю зможете підтримувати діалог.  


Roger Pen

Roger Pen це найсучасніший бездротовий передавач, який дозволяє людям з вадами слуху краще чути та розуміти мову у шумі чи на відстані.

Roger Pen

 

Заснований на спеціальній технології Roger, повністю автоматичний, гарантує  кращий результат ніж будь які інші бездротові передавачі. Може також використовуватися, як  автономно такі в поєднанні з іншими передавачами Roger Pen чи Roger Clip-On Mic. Також може використовуватися, за допомогою Bluetooth технологій, для розмов по мобільному телефону, прослуховування музики чи перегляду телевізора.

 

 Roger EasyPen

Roger EasyPen

Roger EasyPen це надзвичайний аксесуар для людей яким подобається максимальна простота з якістю технології Roger. Для людей якім не потрібні у використанні технології Bluetooth чи ручне налаштування мікрофону.

 

 

 

 Він має найголовніші характеристики     технології Roger це розмова у шумі та на відстані, і є найкращим рішенням для людей, які часто бувають у складних акустичних ситуаціях.


 

 

file_download Завантажити інструкціюRoger RemoteMic

Roger RemoteMic

Phonak RemoteMic це бездротовий мікрофон який підходить для діалогів тет-а-тет. RemoteMic під’єднується до одягу співрозмовника.

 

 

 

Легкий непомітний безпровідний мікрофон, що працює в парі з пристроєм ComPilot, передає голос співрозмовника прямо у Ваші слухові апарати з відстані до 20 метрів

 

file_download  Завантажити інструкціюRoger Clip-on Mic

Roger Clip-on Mic

Непомітний бездротовий передавач, що кріпиться до одягу вашого співрозмовника під час спілкування з вами один на один в умовах шуму або на відстані.

 

Це непомітний аксесуар який кріпиться до одягу співрозмовника. Він абсолютно автоматичний і має прогресивну технологію бездротового зв’язку  Roger. Може також використовуватися як  автономний передавач чи разом з іншими передавачами Roger Pen чи Roger Clip-On Mic. Також може використовуватися для прослуховування музики чи перегляду телевізора.  

 

 

file_download Завантажити інструкцію


Roger Clip-on Mic

Roger Table Mic

Сфокусуйся на роботі, а не на тому, щоб розчути що кажуть.

 

Ділова зустріч це завжди дуже важка акустична ситуація. Але є вихід, просто розмістить на столі Roger Table Mic, він буде передавати голос співрозмовника безпосередньо у ваші слухові апарати, це дозволить вам безперешкодно приймати участь у переговорах. Один Roger Table Mic розрахований  на невелику зустріч. Для великих приміщень, можна об’єднати декілька Roger Table Mic щоб усім учасникам було добре чути. Потужна батарея дозволяє працювати понад 20 годин, і ви ніколи не будете перейматися про те, що він раптово припинить працювати.

 

 

file_download Завантажити інструкцію 

Do not delete or try edit this element


Do not delete or try edit this element

ТЕЛЕФОННІ РОЗМОВИ |ТВ-МУЛЬТИМЕДІА У ШУМІ |У КЛАСІ       

У КЛАСІ 

Справжня та змістовна освіта може бути лише тоді, коли діти зацікавлені. Але таке зацікавлення можливе лише у тому випадку,  якщо  діти  чітко чують та розуміють вчителя.

 

 


Roger Inspiro

 Цей бездротовий передавач для вчителя це основний компонент будь-якої системи Roger для навчання. Він має два варіанти мікрофонів, просте меню та зручні у використанні кнопки.

 

 

Roger inspiro

Технології  Roger гарантують найкращій результат сприйняття звуків у шумі, забезпечує до 54% більше розбірливості мови ніж будь-яка інша FM та цифрова системи, а також на 35% більше ніж динамічні FM технології.  Roger Inspiro працює практично з усіма завушними слуховими апаратами, кохлеарними імплантами та системами підсилення звукового поля, а також це єдина система яка здатна одночасно ретранслювати сигнал слухачам з приймачами  Roger, FM та системою звукового поля.

 

 Roger DynaMic - the Roger inspiro passaround microphone

Roger DynaMic

ПОРТАТИВНИЙ МІКРОФОН ЯКИЙ ПРАЦЮЄ З ROGER INSPIRO 

 

Цей стійкий портативний мікрофон, який працює разом з передавачем Roger Inspiro у складі мережі, яка розрахована на багатоьох користувачів, що дозволяє кожному учню почути думку однокласників та інших вчителів які приймають участь у дискусії в класі.    

  • Найкращий результат сприйняття мови
  • Простота та зручна конструкція
  • Стійкість розрахована на використання у школі
  • Зручний розмір

 

file_download Завантажити інструкціюDesign-integrated Roger Receivers

Roger Приймачі

Мініатюрний приймач, що повністю інтегрується в плані дизайну зі слуховим апаратом або процесором кохлеарної системи и виглядає непомітним доповненням.

 

При приєднанні до слухового апарату який є водо захищеним, він зберігає свою функцію вологостійкості, а також має функцію блокування. Працює разом з бездротовими передавачами Roger, такими як  Roger Pen. Приймачі Phonak Roger забезпечують найкращу якість звучання та ефективність у даній галузі.

 

 

 Roger X - Miniature universal receiver

Phonak Roger X

МІНІАТЮРНИЙ УНІВЕРСАЛЬНИЙ ПРИЙМАЧ

 

Універсальний приймач Динамічного FM, що є сумісним практично з усіма сучасними завушними слуховими апаратами та кохлеарними імплантами.  

 

 Просто з'єднайте Roger X з передавачем Roger, щоб забезпечити користувачам з втратою слуху від помірно-важкої до глибокої кращу розбірливість мови у шумі.

 

 Roger Focus

Roger Focus

Тому що кожна дитина  заслуговує шанс зосередитися. Такі бездротові системи як ця, допомагають дітям  з односторонньою втратою слуху, дітям з розладами слухової обробки сигналу та розладами аутистичного спектру.

 

 

Підходить для дітей з нормальним слухом які з важкістю розуміють у шумному приміщенні 

 

file_download Завантажити інструкціюRoger MyLink

Roger MyLink

УНІВЕРСАЛЬНИЙ ПРИЙМАЧ З ІНДУКЦІЙНОЮ ПЕТЛЕЮ 

 

Roger MyLink доступний та простий у використанні приймач, який носять на шиї. Він сумісний з будь-якими слуховими апаратами (Phonak чи інших виробників), які мають індукційну котушку.

 

 

Roger MyLink має сумісність практично з усіма передавачами Roger

 

file_download Завантажити інструкцію Roger AudioHub - Audio transmission made easy

Roger AudioHub

Roger AudioHub дозволяє легко передавати звуковий сигнал з одного чи двох аудіо джерел на колонки Roger Dynamic SoundField DigiMaster, приймачі Roger, FM-приймачі, або на ті та інші одночасно.

 

 

Створений для використання з Roger Inspiro у якості додаткового передавача у складі мережі Phonak яка розрахована на багатоьох користувачів. Аксесуар Roger AudioHub може підключатися до будь-яких мультимедійних пристроїв зі стандартним аудіовихідом, таких як інтерактивна дошка, телевізор, радіо, компютер чи МР3 плеєр.  

 

 Roger WallPilot

Roger WallPilot

Даний пристрій приєднується до стіни поруч з дверима, і як тільки діти входять до класу автоматично підключає Roger приймачі учнів до  створеної в класі мережі Roger.

 

Вчителі також можуть підключити до мережі свої мікрофони, просто ввімкнувши їх поруч з  Roger WallPilot

 

 Dynamic SoundField

Просто підключіть його, ввімкніть та вчить 

Dynamic SoundField

 Dynamic SoundField це нова ера у звуковому підсиленні в умовах класної кімнати. У ньому вирішені всі проблеми сучасних звуко підсилюючих пристроїв. Roger SoundField пропонує найкраще у галузі якості звуку, повністю автоматичні налаштування та просту інтеграцію з усіма пристроями бездротового зв’язку, які використовують технології Roger чи Phonak.

 

 .

 

ДОВЕДЕНІ ПЕРЕВАГИ ТЕХНОЛОГІЇ ЗВУКОВОГО ПОЛЯ

·         Покращуються слухові навички у дітей та підвищується успішність.

 

·         Викладачу не потрібно повторювати те що він каже по декілька разів 

·         Спрощується процес спілкування з учнем 

·         Зменшується навантаження на голосові зв’язки викладача.

 

 

 

 

 

 


Do not delete or try edit this element

За більш детальною інформацією звертайтеся до найближчих центрів. Наші спеціалісти із задоволенням допоможуть підібрати саме те, що вам потрібно.

 Do not delete or try edit this element