Удосконалена якість

Отримайте максимальне задоволення від ваших слухових апаратів і завжди залишайтеся в центрі подій


Спілкування легше з бездротовими аксесуарами

Бездротові аксесуари Phonak це дуже корисне доповнення до вашого слухового апарату, яке буде допомагати вам краще чути у різноманітних ситуаціях. Краще чути у шумі чи на відстані, підчас телефонної розмови чи перегляді телевізора  у приміщенні чи на вулиці. А пульт керування слуховим апаратом забезпечить вам швидкий доступ до налаштувань.

Do not delete or try edit this elementDo not delete or try edit this element


Do not delete or try edit this element

ТВ-МУЛЬТИМЕДІА У ШУМІ | У КЛАСІ         

TV - Mультимедіа

ТА ПУЛЬТИ КЕРУВАННЯ

 

 

 

Насолоджуйтесь високо-якісним звуком, який буде надходити безпосередньо до ваших слухових апаратів з вашого улюбленого аудіо джерела.


Phonak TV Connector 

Простий у використанні пристрій для потокової передачі телебачення та музики

 

TV Connector

TV Connector пропонує рішення підключи і працюй, яке перетворює слухові апарати Phonak Marvel і Paradise в бездротові навушники для телевізора. Тепер ви можете насолоджуватися відмінною якістю стереозвуку зі свого телевізора, не вдягаючи стример на тіло.

 Phonak TV Link II

Phonak TVLink II

Phonak TVLink це інтерфейс до ТВ чи іншого аудіо джерела який підтримує цифровий аудіо сигнал.)

 

Поєднання TVLink з Phonak ComPilot чи ComPilot Air  перетворює слухові апарати  Phonak у навушники з діапазоном дії до 30 м це поєднання подарує вам стереофонічне звучання.

 

file_download Завантажити інструкцію 

Phonak ComPilot

Phonak ComPilot II

Ваш чудовий багатофункціональний помічник, що робить користування слуховим апаратом по-справжньому зручним, забезпечуючи свободу бездротового підключення та впевненість завдяки функції голосових повідомлень (VoiceAlerts).

 

Він надає бездротовий доступ до телевизора, MP3-плеєра, телефона та до багатьох інших приладів. Вбудований пульт дистанційого керування дозволяє легко та зручно перемикати програми та налаштовувати гучність слухового апарату.

 

file_download Завантажити файл. Завантажити інструкцію Phonak RemoteControl

Phonak RemoteControl

 

Phonak RemoteControl — це простий і дуже стриманий спосіб керувати слуховими апаратами Phonak Marvel і Paradise. Він має три великі кнопки для зміни програми та збільшення і зменшення гучності..

 

file_downloadЗавантажити інструкцію

Phonak PilotOne II

Phonak PilotOne II

Найпростіший та найнепомітніший спосіб керування вашим слуховим апаратом.

 

Усі найважливіші елементи керування слуховим апаратом завжди під контролем з PilotOne. Продумана простота та ергономічний дизайн для найзручнішого керування.

 

downloadЗавантажити інструкцію

Do not delete or try edit this element


Do not delete or try edit this element

ТЕЛЕФОННІ РОЗМОВИ |ТВ-МУЛЬТИМЕДІА У ШУМІ |У КЛАСІ         

У ШУМІ

ЧИ НА ВІДСТАНІ

 

У будь яких ситуаціях відчувайте завжди себе так, ніби ви у першому ряду, і як би шумно не було навколо, ви з легкістю зможете підтримувати діалог.  


Roger On™ 

Відчуйте якість слуху

Roger On

 

Roger On — це мікрофон, призначений для всіх розмов, які відбуваються у фоновому шумі та на відстані.

 

• Roger On дає вам можливість зосередитися на розмовах, які справді важливі на роботі, на лекціях або з друзями.

 

• Автоматично перемикається між різними режимами мікрофона залежно від того, чи використовується на столі, застібається на одязі чи тримається в руці.

 

• Roger On з технологією MultiBeam 2.0 має можливість розрізняти напрямок вхідної мови та автоматично вибирає людину, яка розмовляє, щоб підтримувати вас у розмові.

 

• Режим вказівки 2.0 використовує три мікрофони поспіль, що дозволяє зосередитися на одній людині, яка розмовляє або в груповій розмові, коли присутній фоновий шум.

 

 Roger Select

Roger Select™ 

Коли ви відчуваєте в центрі розмови, життя триває.

 

 

Roger Select — це мікрофон, який ідеально підходить для ситуацій, де присутній фоновий шум. Ви можете розмістити Roger Select посередині столу, наприклад, у ресторані, або його може носити одна людина, наприклад, щоб почути розмову на відстані. Він непомітно й автоматично вибирає людину, яка розмовляє, і плавно перемикається з одного співрозмовника на іншого. Коли відбувається кілька розмов, слухач може вручну вибрати, кого слухати. Roger Select iN — це остання версія Roger Select і має можливість встановлювати приймачі Roger безпосередньо на слухові апарати Marvel і Paradise — не потрібно підключати зовнішній приймач..


 

 

file_download Завантажити інструкцію Roger Table Mic II

Roger Table Mic II

Коли ви можете зосередитися на роботі, а не на слуху, життя триває

 

 

 Roger Table Mic II — це мікрофон, призначений для працюючих дорослих, які беруть участь у зустрічах. Він вибирає людину, яка розмовляє, і автоматично перемикається між учасниками зустрічі. Для створення мережі можна підключити кілька Roger Table Mic II, що робить його ідеальним для великих зустрічей. Він також може передавати звук мультимедіа, напр. комп'ютер. Roger Table Mic II iN — це остання версія Roger Table Mic II, яка має можливість встановлювати приймачі Roger безпосередньо на слухові апарати Marvel і Paradise — не потрібно підключати зовнішній приймач.

 

file_download  Завантажити інструкцію


Roger PartnerMic

Roger PartnerMic™ 

 

 

Phonak PartnerMic™ — це стриманий і простий у використанні мікрофон, оптимальний для особистих розмов у галасливому середовищі. Прикріпіть його в будь-якому місці на сорочці, блузці або піджаку вашого партнера, не турбуючись про розташування. Завдяки технології Phonak AirStream™ мовлення передається у ваші слухові апарати Marvel і Paradise без додаткового.

 

file_download  Завантажити інструкціюRoger Clip-on Mic

Roger Clip-on Mic

Непомітний бездротовий передавач, що кріпиться до одягу вашого співрозмовника під час спілкування з вами один на один в умовах шуму або на відстані.

 

Це непомітний аксесуар який кріпиться до одягу співрозмовника. Він абсолютно автоматичний і має прогресивну технологію бездротового зв’язку  Roger. Може також використовуватися як  автономний передавач чи разом з іншими передавачами Roger Pen чи Roger Clip-On Mic. Також може використовуватися для прослуховування музики чи перегляду телевізора.  

 

 

file_download Завантажити інструкцію


Do not delete or try edit this element


Do not delete or try edit this element

ТЕЛЕФОННІ РОЗМОВИ |ТВ-МУЛЬТИМЕДІА У ШУМІ |У КЛАСІ       

У КЛАСІ 

Справжня та змістовна освіта може бути лише тоді, коли діти зацікавлені. Але таке зацікавлення можливе лише у тому випадку,  якщо  діти  чітко чують та розуміють вчителя.

 

 


Roger Touchscreen Mic

Цей бездротовий вчительський мікрофон є основним компонентом будь-якої освітньої системи Roger. Він має два варіанти носових мікрофонів, спрощені меню та програмні клавіші, які можна налаштувати.

 

 

Roger Touchscreen Mic

Roger Touchscreen mic — це простий та інтуїтивно зрозумілий мікрофон, який дозволяє вчителям і учням легко брати активну участь у сучасному класі. Roger Touchscreen Mic автоматично перемикається з режиму взаємодії окремого співрозмовника в режим взаємодії з невеликою групою, залежно від його розташування. Його можна носити на шиї або покласти на стіл, щоб підхопити промову групи студентів. Це сумісний вибір майже для кожного слухового апарату, кохлеарного імплантату та системи підсилення звукового поля. Roger пропонує найкращу в індустрії продуктивність мовлення в шумі, з доведеним покращенням до 54% порівняно з іншими FM та цифровими системами та на 35% у порівнянні з технологією Dynamic FM.

 

 Roger Pass-around

Roger Pass-around

МІКРОФОН «РОДЖЕР»

 

Мікрофон Roger Pass-around призначений для покращення обговорення в класі, щоб чітко чути не лише вчителів, а й усіх учнів. З привабливим дизайном і оптимальним розміром, щоб діти та підлітки могли тримати його та повністю контролювати. Зелене світло вказує, коли він використовується.

 

file_download Завантажити інструкцію

Roger Multimedia Hub

Roger Multimedia Hub

 

Цей універсальний передавач, який використовується в мережі Roger, має мікшування звуку, що дозволяє почути голос викладача одночасно з аудіосигналом. Використовується як автономний пристрій, його можна підключити до аудіокниги або планшета для індивідуального прослуховування.

 

file_download Завантажити інструкцію

Roger Charging Rack

Roger Charging Rack

 

Цей невеликий і легкий аксесуар дозволяє заряджати до 4 пристроїв одночасно.

 

 Roger Focus II

Roger Focus II

Допомагає вашій дитині зосередитися, передаючи голос вчителя прямо до вуха вашої дитини.

 

Цей легкий приймач дає доступ до голосу вчителя, щоб ваша дитина могла зосередитися. Дослідження показують покращення розуміння мовлення в середньому на 53%1. Він захищений від води та пилу, а гучність може легко регулюватися вашою дитиною. Випускається в двох моделях: з акумуляторною батареєю та з батареєю цинкового повітря.

1 Rance, G., Saunders, K., Carew, P., Johansson, M., Tan, J. (2014). The use of listening devices to ameliorate auditory deficit in children with autism. The Journal of Pediatrics, 352 – 357.

 

 

 

file_download Завантажити інструкцію Roger Focus II

file_download Завантажити інструкцію Roger Focus II-312

Design-integrated Roger Receivers

Roger Приймачі

Мініатюрний приймач, що повністю інтегрується в плані дизайну зі слуховим апаратом або процесором кохлеарної системи и виглядає непомітним доповненням.

 

При приєднанні до слухового апарату який є водо захищеним, він зберігає свою функцію вологостійкості, а також має функцію блокування. Працює разом з бездротовими передавачами Roger, такими як  Roger Pen. Приймачі Phonak Roger забезпечують найкращу якість звучання та ефективність у даній галузі.

 

 

 Roger X - Miniature universal receiver

Phonak Roger X

МІНІАТЮРНИЙ УНІВЕРСАЛЬНИЙ ПРИЙМАЧ

 

Універсальний приймач Динамічного FM, що є сумісним практично з усіма сучасними завушними слуховими апаратами та кохлеарними імплантами.  

 

 Просто з'єднайте Roger X з передавачем Roger, щоб забезпечити користувачам з втратою слуху від помірно-важкої до глибокої кращу розбірливість мови у шумі.

 

 
Roger NeckLoop

Roger NeckLoop

Відчуйте якість слуху. 

 

Roger NeckLoop - це універсальний приймач, сумісний з будь-яким слуховим апаратом або кохлеарним імплантатом з Т-подібною котушкою.

 

• Покращені показники слуху дають доступ до технології Roger для кращого* розуміння мови в шумі та на відстані¹.

 

• Roger NeckLoop можна використовувати разом з мікрофонами Roger і сумісний зі слуховими апаратами або імплантами з Т-подібною котушкою.

 

• Просто увімкніть Roger NeckLoop і скористайтеся дисплеєм та індикатором рівня заряду акумулятора, щоб легко побачити стан приймача.

 

• Повністю заряджений пристрій можна використовувати протягом 10 годин.
* Compared to using hearing aids alone
1.Thibodeau, L. (2014). Comparison of speech recognition with adaptive digital and FM wireless technology by listeners who use hearing aids. American Journal of Audiology, 23(2), 201-210

 

file_download Завантажити інструкцію Roger WallPilot

Roger WallPilot

Даний пристрій приєднується до стіни поруч з дверима, і як тільки діти входять до класу автоматично підключає Roger приймачі учнів до  створеної в класі мережі Roger.

 

Вчителі також можуть підключити до мережі свої мікрофони, просто ввімкнувши їх поруч з  Roger WallPilot

 

 Dynamic SoundField

Просто підключіть його, ввімкніть та вчить 

Dynamic SoundField

 Dynamic SoundField це нова ера у звуковому підсиленні в умовах класної кімнати. У ньому вирішені всі проблеми сучасних звуко підсилюючих пристроїв. Roger SoundField пропонує найкраще у галузі якості звуку, повністю автоматичні налаштування та просту інтеграцію з усіма пристроями бездротового зв’язку, які використовують технології Roger чи Phonak.

 

 .

 

ДОВЕДЕНІ ПЕРЕВАГИ ТЕХНОЛОГІЇ ЗВУКОВОГО ПОЛЯ

·         Покращуються слухові навички у дітей та підвищується успішність.

 

·         Викладачу не потрібно повторювати те що він каже по декілька разів 

·         Спрощується процес спілкування з учнем 

·         Зменшується навантаження на голосові зв’язки викладача.

 

 

 

 

 

 


Do not delete or try edit this element

За більш детальною інформацією звертайтеся до найближчих центрів. Наші спеціалісти із задоволенням допоможуть підібрати саме те, що вам потрібно.

 Do not delete or try edit this element